1.1.1.1.1.1.2019 06 04 2319

Από την ΚΕΔ/ΕΠΟ και την Ακαδημία Διαιτησίας ανακοινώνονται τα προγραμματισμένα Σεμινάρια Διαιτησίας όλων των κατηγοριών, για την αγωνιστική περίοδο 2019/20.

Στον παρακάτω πίνακα αναγράφονται αναλυτικά οι ημερομηνίες των σεμιναρίων των επαγγελματικών και ερασιτεχνικών κατηγοριών.

* Οι ημερομηνίες των σεμιναρίων που θα διεξαχθούν από τον Οκτώβριο του 2019 έως και τον Απρίλη του 2020 δύναται να τροποποιηθούν σε συνάρτηση με την κατάρτιση του αγωνιστικού προγράμματος όλων των διοργανώσεων.

* Τα συμπληρωματικά εκπαιδευτικά σεμινάρια που αφορούν στη λειτουργία του Video Assistant Referee (VAR ) θα ανακοινωθούν μετά την ολοκλήρωση του Β’ Κύκλου επιμόρφωσης.

ΣΕΜΙΝΑΡΙΑ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2019/20

Α/Α Σεμινάρια Διαιτησίας Επαγγελματικών Διοργανώσεων 2019-2020

1η Κατηγορία
1 Θερινό Σεμινάριο 1ης Κατηγορίας (Δ,ΒΔ) 14-18/8/2019
2 Θερινό Σεμινάριο 1ης Κατηγορίας (Π) 16-18/8/2019
3 2ο Σεμινάριο 1ης Κατηγορίας (Δ) 23-24/9/2019
4 3ο Σεμινάριο 1ης Κατηγορίας (Δ) 28-29/10/2010
5 4ο Σεμινάριο 1ης Κατηγορίας (ΒΔ) 2-3/12/2019
6 Χειμερινό Σεμινάριο 1ης Κατηγορίας (Δ, ΒΔ) 07-09/01/2020
7 Χειμερινό Σεμινάριο 1ης Κατηγορίας (Π) 07-09/01/2020
8 6ο Σεμινάριο 1ης Κατηγορίας (Δ) 3-4/2/2020
9 Εαρινό Σεμινάριο 1ης Κατηγορίας (Δ,ΒΔ) 17-19/3/2020

2η Κατηγορία
1 Θερινό Σεμινάριο 2ης Κατηγορίας (Δ,ΒΔ) 28-31/08/2019
2 Θερινό Σεμινάριο 2ης Κατηγορίας (Π) 31/08-01/09/2019
3 Σεμινάριο GreeKore Elite (Δ) 28/08-01/09/2019
4 Σεμινάριο GreeKore Elite (M) 31/08-01/09/2019
5 Χειμερινό Σεμινάριο 2ης Κατηγορίας (Δ,ΒΔ) 21-23/01/2020
6 Χειμερινό Σεμινάριο GreeKore Elite (Δ) 21-24/01/2020
7 Χειμερινό Σεμινάριο GreeKore Elite (M) 23-24/01/2020

Α/Α Σεμινάρια Διαιτησίας Εθνικών Ερασιτεχνικών Κατηγοριών
1 3η Κατηγορία (Νότος) Διαιτητές 20-21/08/2019
2 3η Κατηγορία (Νότος) Παρατηρητές 21/8/2019
3 Επιλογή Υποψηφίων GreeKore Promising , Νότος 21-22/08/2019
4 3η Κατηγορία (Νότος) Βοηθοί Διαιτητές 23/8/2019
5 3η Κατηγορία Βορράς (Δ) 2-3/09/2019
6 3η Κατηγορία Βορράς (Π) 3/9/2019
7 Επιλογή Υποψηφίων GreeKore Promising , Βορράς 3-4/09/2019
8 3η Κατηγορία Βορράς (ΒΔ) 5/9/2019
9 Σεμινάριο GreeKore Promising "Νίκος Ντοσίδης" (Δ) 12-15/9/2019
10 Σεμινάριο GreeKore Promising "Νίκος Ντοσίδης" (Μ) 14-15/9/2019
11 Σεμινάριο Γυναικείας Διαιτησίας (Δ,ΒΔ) 17-18/09/2019
12 3η Κατηγορία Χειμερινό Νότος (Δ) 14/1/2020
13 3η Κατηγορία Χειμερινό Νότος (ΒΔ) 15/1/2020
14 3η Κατηγορία Χειμερινό Βορράς (Δ) 16/1/2020
15 3η Κατηγορία Χειμερινό Νότος (ΒΔ) 17/1/2020
16 Χειμερινό Σεμινάριο GreeKore Promising (Δ) 28-30/01/2020
17 Χειμερινό Σεμινάριο GreeKore Promising (M) 29-30/01/2020

Α/Α Σεμινάρια Εκπαιδευτών και Γυμναστών Φυσικής Κατάστασης
1 Σεμινάριο Εθνικών Εκπαιδευτών ΟΚΤΩΒΡΙΟΣ 2019
2 Σεμινάριο Γυμναστών Φυσικής Κατάστασης ΟΚΤΩΒΡΙΟΣ 2019

Δ/Διαιτητες
ΒΔ/Βοηθοί Διαιτητές
Π/Παρατηρητές
Μ/ Μέντορες

* Ο αριθμός των σεμιναρίων δύναται να τροποποιηθεί.


Πρωτοσέλιδα

Αποτελέσματα αγώνων


powered by Agones.gr - Stoixima

Follow us on Facebook

Facebook Red Logo psd64227

Banner

001 1

Επισκέπτες από 12/01/2017


Τελευταία Νέα