S.L.2: Σουπερλιγκάτοι σε Αιγάλεω, Λιβαδειά

1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.GAMARIS

1ος όμιλος

Tετάρτη (29/12)

15.00 ΑΕΛ - Ξάνθη
Διαιτητής: Πολυχρόνης (Πιερίας)
Βοηθοί: Βρούζος (Πιερίας), Μηνούδης (Πιερίας)
4ος: Βρέσκας (Πιερίας)

15.00 Ολυμπιακός Β' - Αναγέννηση Καρδίτσας
Διαιτητής: Τζαμουτζαντώνης (Χίου)
Βοηθοί: Κοττορός (Δωδεκανήσου), Αρμακόλας (Κυκλάδων)
4ος: Στάμος (Ηλείας)

15.00 Π.Ο.Τ. Ηρακλής - Βέροια
Διαιτητής: Θεοχάρης (Θεσσαλίας)
Βοηθοί: Σάββας (Σερρών), Αναστασιάδης (Σερρών)
4ος: Καλατζής (Θεσσαλίας)

15.00 Ολυμπιακός Βόλου - Αλμωπός Αριδαίας
Διαιτητής: Τσιάρας (Καβάλας)
Βοηθοί: Καμπερίδης (Καβάλας), Κουκούμης (Καβάλας)
4ος: Λεωνίδας (Τρικάλων)

15.00 ΠΑΟΚ Β' - Καβάλα
Διαιτητής: Γιουματζίδης (Πέλλας)
Βοηθοί: Δέλλιος (Πέλλας), Χαραλαμπόπουλος (Κιλκίς)
4ος: Τακίδης (Κιλκίς)

15.00 Τρίκαλα - Θεσπρωτός
Διαιτητής: Μπακογιάννης (Αθηνών)
Βοηθοί: Καλαμπόκης (Αιτωλοακαρνανίας), Τσιλίκας (Αιτωλοακαρνανίας)
4ος: Τσιοφλίκη (Λάρισας)

15.00 Απόλλων Λάρισας - Πιερικός
Διαιτητής: Βουρνέλης (Μακεδονίας)
Βοηθοί: Νατσιόπουλος (Μακεδονίας), Αϊναλής (Μακεδονίας)
4ος: Τσιμεντερίδης (Κοζάνης)

15.00 Πανσερραϊκός - Απόλλων Πόντου
Διαιτητής: Κακουλίδης (Θράκης)
Βοηθοί: Τζιώτζιος (Θράκης), Καραγιάννης (Θράκης)
4ος: Μέγας (Πιερίας)

2ος όμιλος

Tετάρτη (29/12)

15.00 Καλλιθέα - ΑΕΚ Β'
Διαιτητής: Ρηγόπουλος (Ηλείας)
Βοηθοί: Καραλής (Ηλείας), Μανασής (Τρικάλων)
4ος: Μπεκιάρης (Καρδίτσας)

15.00 Χανιά - Α.Ε. Καραϊσκάκης
Διαιτητής: Πατεμτζής (Ηρακλείου)
Βοηθοί: Μαυραντωνάκης (Ηρακλείου), Φραγκιαδάκης (Λασιθίου)
4ος: Πουλόπουλος (Πειραιά)

15.00 Ζάκυνθος - Παναθηναϊκός Β'
Διαιτητής: Αντωνίου (Αχαΐας)
Βοηθοί: Κακαφώνης (Αχαΐας), Αθανασοπούλου (Μεσσηνίας)
4ος: Μπαΐλης (Πρέβεζας/Λευκάδας)

15.00 Ο.Φ. Ιεράπετρας - Καλαμάτα
Διαιτητής: Κουκουράκης (Χανίων)
Βοηθοί: Δασκαλομαρκάκης (Ρεθύμνου), Αναστασάκης (Χανίων)
4ος: Λάμπρου (Εύβοιας)

15.00 Αιγάλεω - Κηφισιά
Διαιτητής: Γκάμαρης (Αθηνών)
Βοηθοί: Αραβίδης (Αθηνών), Νικολάου (Αθηνών)
4ος: Ψυχουλάς (Βοιωτίας)

15.00 Ηρόδοτος - Επισκοπή
Διαιτητής: Μαχαίρας (Αθηνών)
Βοηθοί: Ίσσα (Αθηνών), Τσολακίδης (Αθηνών)
4ος: Κατοίκος (Αθηνών)

15.00 Λεβαδειακός - Ρόδος
Διαιτητής: Ζαμπαλάς (Ηπείρου)
Βοηθοί: Δημόπουλος (Δυτικής Αττικής), Οικονόμου (Δυτικής Αττικής)
4ος: Ντάουλας (Δυτικής Αττικής)

Πέμπτη (30/12)

15.00 Διαγόρας - Εργοτέλης
Διαιτητής: Μπαϊρακτάρης (Αθηνών)
Βοηθοί: Καλλής (Ανατολικής Αττικής), Βιτσεντζάτος (Ανατολικής Αττικής)
4ος: Αλάμπεης (Αθηνών)

facebook follow

Πρωτοσέλιδα

ANALYSIS

ΣΤΑ... 11 ΒΗΜΑΤΑ

© 2022 Piazzasports.gr. All Rights Reserved.

Created by ONEHOST