S.L. 2: Οι διαιτητές της 7ης αγωνιστικής

1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.3312829

1ος όμιλος

Σάββατο (11/12)

Βέροια - Απόλλων Λάρισας (14.45)
Διαιτητής: Βουρνέλης (Μακεδονίας)
Βοηθοί: Αϊναλής, Μποζατζίδης (Μακεδονίας)
4ος: Μέγας (Πιερίας)

Απόλλων Πόντου - ΑΕΛ (14.45)
Διαιτητής: Τσιάρας (Καβάλας)
Βοηθοί: Καμπερίδης (Καβάλας), Νταβέλας (Μακεδονίας)
4ος: Τακίδης (Κιλκίς)

Πιερικός - ΠΑΟΚ Β' (14.45)
Διαιτητής: Τσιοφλίκη (Λάρισας)
Βοηθοί: Νίκζας (Λάρισας), Φαλτάκας (Γρεβενών)
4ος: Λεωνίδας (Τρικάλων)

Ξάνθη - Ολυμπιακός Βόλου (14.45)
Διαιτητής: Καλατζής (Θεσσαλίας)
Βοηθοί: Αναστασιάδης, Σάββας (Σερρών)
4ος: Μπεκιάρης (Καρδίτσας)

Θεσπρωτός - Νίκη Βόλου (14.45)
Διαιτητής: Κατσικογιάννης (Ηπείρου)
Βοηθοί: Διαμαντής (Ηπείρου), Δημόπουλος (Φλώρινας)
4ος: Μπούμπας (Ηπείρου)

Καβάλα - Αλμωπός Αριδαίας (14.45)
Διαιτητής: Βρέσκας (Πιερίας)
Βοηθοί: Μινούδης, Βρούζος (Πιερίας)
4ος: Πολυχρόνης (Πιερίας)

Κυριακή (12/12)

Τρίγλια - Ολυμπιακός Β' (14.45)
Διαιτητής: Τσιμεντερίδης (Κοζάνης)
Βοηθοί: Μπαλιάκας, Πραχάλης (Κοζάνης)
4ος: Πουλικίδης (Δράμας)

Αναγέννηση Καρδίτσας - Τρίκαλα (14.45)
Διαιτητής: Πουλόπουλος (Πειραιά)
Βοηθοί: Δέτση (Αθήνας), Κορωνάς (Πειραιά)
4ος: Μπαΐλης (Πρέβεζας/Λευκάδας)

2oς όμιλος

Σάββατο (11/12)

Ρόδος - Καλλιθέα (14.45)
Διαιτητής: Μαλούτας (Ημαθίας)
Βοηθοί: Νατσιόπουλος (Μακεδονίας), Χριστοδούλου (Ημαθίας)
4ος: Μελτζανίδης (Ημαθίας)

Επισκοπή - Ο.Φ. Ιεράπετρας (14.45)
Διαιτητής: Βάτσιος (Δυτ. Αττικής)
Βοηθοί: Δημόπουλος (Δυτ. Αττικής), Αναστασάκης (Χανίων)
4ος: Κουκουράκης (Χανίων)

Κηφισιά - Ζάκυνθος (14.45)
Διαιτητής: Πατεμτζής (Ηρακλείου)
Βοηθοί: Διπλάρης, Βογιατζής (Καρδίτσας)
4ος: Ρηγόπουλος (Ηλείας)

Καλαμάτα - Διαγόρας (14.45)
Διαιτητής: Ντάουλας (Δυτ. Αττικής)
Βοηθοί: Πλακάς (Δυτ. Αττικής), Νιδριώτης (Αθήνας)
4ος: Ψυχούλας (Βοιωτίας)

Καραϊσκάκης - Εργοτέλης (14.45)
Διαιτητής: Νικολάου (Αθήνας)
Βοηθοί: Κωνσταντόπουλος, Τριαντάφυλλος (Κορίνθου)
4ος: Τσουκαλάς (Αθήνας)

Λεβαδειακός - Αιγάλεω (17.00)
Διαιτητής: Ανδριανός (Αχαΐας)
Βοηθοί: Κακαφώνης (Αχαΐας), Ίσσα (Αθήνας)
4ος: Στάμος (Ηλείας)

Κυριακή (12/12)

Παναθηναϊκός Β' - Αστέρας Βλαχιώτη (14.45)
Διαιτητής: Κουκούλας (Λέσβου)
Βοηθοί: Ψύλλος (Λέσβου), Αρμακόλας (Κυκλάδων)
4ος: Τζαμουτζαντώνης (Χίου)

ΑΕΚ Β' - Χανιά (14.45)
Διαιτητής: Βεργέτης (Αρκαδίας)
Βοηθοί: Κύριος (Αρκαδίας), Ισακοβίδης (Λακωνίας)
4ος: Αντωνίου (Αχαΐας)

facebook follow

Πρωτοσέλιδα

ANALYSIS

ΣΤΑ... 11 ΒΗΜΑΤΑ

© 2022 Piazzasports.gr. All Rights Reserved.

Created by ONEHOST