SL2: Οι διαιτητές της 6ης αγωνιστικής

1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.polichronis

Τους διαιτητές που θα σφυρίξουν τα παιχνίδια της 6ης αγωνιστικής στη Super League 2, ανακοίνωσε η ΚΕΔ/ΕΠΟ. Ο Πολυχρόνης (Πιερίας) θα διευθύνει το ΑΕΛ - Βέροια και ο Τζαμουτζαντώνης (Χίου) το Καλλιθέα - Λεβαδειακός.

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο 4/12 -14.45

Απόλλων Λάρισας – Π.Ο. Τρίγλια (ΕΡΤ3)
Διαιτητής: Ψυχούλας (Βοιωτίας)
Βοηθοί: Φίλος (Βοιωτίας), Δελής (Βοιωτίας)
4ος: Θεοχάρης (Θεσσαλίας)

Ολυμπιακός Βόλου – Πιερικός
Διαιτητής: Μελτζανίδης (Ημαθίας)
Βοηθοί: Φαλτάκας (Γρεβενών), Δημόπουλος (Φλώρινας)
4ος: Τσοπουλίδης (Ξάνθης)

Κυριακή 5/12 - 14.45

Αλμωπός Αριδαίας – Θεσπρωτός
Διαιτητής: Πουλικίδης (Δράμας)
Βοηθοί: Τσακίρης (Δράμας), Κουβαλάκης (Δράμας)
4ος: Τσιμεντερίδης (Κοζάνης)

Νίκη Βόλου – Ξάνθη
Διαιτητής: Τακίδης (Κιλκίς)
Βοηθοί: Χαραλαμπόπουλος (Κιλκίς), Νίκζας (Λάρισας)
4ος: Τσιάρας (Καβάλας)

ΠΑΟΚ Β - Αναγέννηση Καρδίτσας (ERTFLIX)
Διαιτητής: Κακουλίδης (Θράκης)
Βοηθοί: Καραγιάννης (Θράκης), Τζιότζιος (Θράκης)
4ος: Γουματζίδης (Πέλλας)

Τρίκαλα – Απόλλων Πόντου
Διαιτητής: Σιντόρης (Θεσπρωτίας)
Βοηθοί: Τσιλίκας (Αιτ/νίας), Κωνστάντιος (Εύβοιας)
4ος: Μπούμπας (Ηπείρου)

ΑΕΛ – Βέροια
Διαιτητής: Πολυχρόνης (Πιερίας)
Βοηθοί: Μηνούδης (Πιερίας), Βρούζος (Πιερίας)
4ος: Τάσης (Ηπείρου)

Ολυμπιακός Β – Πανσερραϊκός (ΕΡΤ3)
Διαιτητής: Κουκουράκης (Χανίων)
Βοηθοί: Αναστασάκης (Χανίων), Κοττορός (Δωδ/νήσου)
4ος: Τσαγκαράκης (Χανίων)

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο 4/12 -14.45

Διαγόρας – ΑΕΚ Β
Διαιτητής: Στάμος (Ηλείας)
Βοηθοί: Κωνσταντόπουλος (Κορινθίας), Τριαντάφυλλος (Κορινθίας)
4ος: Τσαμούρης (Πειραιά)

Αιγάλεω – Ηρόδοτος (ERTFLIX)
Διαιτητής: Κατόπης (Σάμου)
Βοηθοί: Ψύλλος (Λέσβου), Πάγκαλος (Λασιθίου)
4ος: Ντάουλας (Δυτ. Αττικής)

Εργοτέλης – Παναθηναϊκός Β (17.00 ΕΡΤ3)
Διαιτητής: Τσουκαλάς (Αθήνας)
Βοηθοί: Κάλλης (Αν. Αττικής), Ίσσα (Αθήνας)
4ος: Δραγάτης (Αν. Αττικής)

Κυριακή 5/12 - 14.45

Αστέρας Βλαχιώτη – Καλαμάτα
Διαιτητής: Ρηγόπουλος (Ηλείας)
Βοηθοί: Καραλής (Ηλείας), Κακαφώνης (Αχαΐας)
4ος: Καδδάς (Αχαΐας)

Χανιά – Κηφισιά
Διαιτητής: Κρασαγάκης (Ηρακλείου)
Βοηθοί: Δασκαλάκης (Ηρακλείου), Γαρεφαλάκης (Ηρακλείου)
4ος: Βλάχος (Αν. Αττικής)

Ζάκυνθος – Επισκοπή
Διαιτητής: Μπαΐλης (Πρέβεζας / Λευκάδας)
Βοηθοί: Οικονόμου (Αχαΐας), Αθανασοπούλου (Μεσσηνίας)
4ος: Φίτσας (Πρέβεζας / Λευκάδας)

ΟΦΙ – Ρόδος
Διαιτητής: Νικολάου (Αθήνας)
Βοηθοί: Αραβίδης (Αθήνας), Αλέξανδρος (Αθήνας)
4ος: Μαχαίρας (Αθήνας)

Καλλιθέα – Λεβαδειακός (17.00 ERTFLIX)
Διαιτητής: Τζαμουτζαντώνης (Χίου)
Βοηθοί: Μάνος (Λάρισας), Παραφέστας (Λάρισας)
4ος: Μπεκιάρης (Καρδίτσας)

facebook follow

Πρωτοσέλιδα

ANALYSIS

ΣΤΑ... 11 ΒΗΜΑΤΑ

© 2022 Piazzasports.gr. All Rights Reserved.

Created by ONEHOST