Super League 2: Τρεις διαιτητές και επτά βοηθοί Super League

 

1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.CLATENBURG

O Μαρκ Κλάτενμπεργκ, προς επιβεβαιώση του piazzasports, «κατέβασε» τρεις διαιτητές και επτά βοηθούς από Super League στα παιχνίδια της 2ης αγωνιστικής στη Super League 2.

Διαιτητές και βοηθοί Super League, ορίστηκαν από τον Μαρκ Κλάτενμπεργκ σε παιχνίδια της 2ης αγωνιστικής στη Super League 2, επιβεβαιώνοντας σχετικό ρεπορτάζ του Sportime.

Συγκεκριμένα τρεις διαιτητές (Αγγελάκης, Τσέτσιλας, Γρατσάνης) και επτά βοηθοί (Σπυρόπουλος, Βεργέτης, Παπαδόπουλος, Κολλιάκος, Παγουρτζής, Στάικος, Νιδριώτης) ορίστηκαν από την ΚΕΔ/ΕΠΟ σε αναμετρήσης της αγωνιστικής που θα διεξαχθεί το προσεχές Σαββατοκύριακο.

Παράλληλα, έξι ρέφερις ορίστηκαν… back to back, αφού είχαν σφυρίξει και ματς της πρεμιέρας. Συγκεκριμένα οι: Αντωνίου, Τσαγκαράκης, Βάτσιος, Κουκούλας, Μπαϊρακτάρης και Τσαμούρης.

Αναλυτικά οι ορισμοί:

1ος όμιλος

Σάββατο 13/11 – 15:00

ΠΑΟΚ Β-Πανσερραϊκός
Διαιτητής: Τσετσιλάς (Γρεβενών)
Βοηθοί: Πραχάλης (Κοζάνης), Κουβαλάκης (Δράμας)
4ος: Τακίδης (Κιλκίς)

Νίκη Βόλου-Βέροια
Διαιτητής: Αντωνίου (Αχαΐας)
Βοηθοί: Σταΐκος, Κουκούμης (Καβάλας)
4ος: Ντάουλας (Δυτ. Αττικής)

Καβάλα-Αναγέννηση Καρδίτσας
Διαιτητής: Αγγελάκης (Μακεδονίας)
Βοηθοί: Νταβέλας (Μακεδονίας), Μαλανδρής (Χαλκιδικής)
4ος: Τσοπουλίδης (Ξάνθης)

Κυριακή 14/11 – 15:00

Ολυμπιακός Βόλου-Ηρακλής
Διαιτητής: Βάτσιος (Δυτ. Αττικής)
Βοηθοί: Φίλος, Δελής (Βοιωτίας)
4ος: Λεωνίδας (Τρικάλων)

ΑΕΛ-Απόλλων Λάρισας
Διαιτητής: Τσαγκαράκης (Χανίων)
Βοηθοί: Βεργέτης (Αργολίδας), Τυριακίδης (Μακεδονίας)
4ος: Τσιμεντερίδης (Κοζάνης)

Θεσπρωτός-Πιερικός
Διαιτητής: Μπούμπας (Ηπείρου)
Βοηθοί: Φραγκούλης (Πρέβεζας/Λευκάδας), Φαλτακάς (Γρεβενών)
4ος: Μπαΐλης (Πρέβεζας/Λευκάδας)

Αλμωπός Αριδαίας-Απόλλων Πόντου
Διαιτητής: Τσιοφλίκη (Λάρισας)
Βοηθοί: Μινούδης (Πιερίας), Καμπερίδης (Καβάλας)
4ος: Τσιάρας (Καβαλάς)

ΑΟ Τρίκαλα-Ολυμπιακός Β ΑΝΑΒΟΛΗ

2ος όμιλος

Σάββατο 13/11 – 15:00

Καραϊσκάκης-Κηφισιά
Διαιτητής: Κουκουλάς (Λέσβου)
Βοηθοί: Οικονόμου (Αχαΐας), Δέτση (Αθηνών)
4ος: Βεργέτης (Αρκαδίας)

Ζάκυνθος-Αιγάλεω
Διαιτητής: Τσαμούρης (Πειραιώς)
Βοηθοί: Πριόνας, Κωνστάντιος (Εύβοιας)
4ος: Μαχαίρας (Αθηνών)

ΟΦ Ιεράπετρας-Καλλιθέα
Διαιτητής: Τσουκαλάς (Αθηνών)
Βοηθοί: Μαυραντωνάκης (Ηρακλείου), Νιδριώτης (Αθηνών)
4ος: Κουκουράκης (Χανίων)

Κυριακή 14/11 – 15:00

Παναθηναϊκός Β-ΑΕΚ Β
Διαιτητής: Γρατσάνης (Τρικάλων)
Βοηθοί: Παπαδόπουλος (Μακεδονίας), Κολλιάκος (Αθηνών)
4ος: Κατοίκος (Αθηνών)

Εργοτέλης-Επισκοπή
Διαιτητής: Μπακογιάννης (Αθηνών)
Βοηθοί: Αραβίδης (Αθηνών), Οικονόμου (Δυτ. Αττικής)
4ος: Πουλόπουλος (Πειραιώς)

Αστέρας Βλαχιώτη-Ρόδος
Διαιτητής: Αλάμπεης (Αθηνών)
Βοηθοί: Καλλής (Ανατ. Αττικής), Κυρίος (Αρκαδίας)
4ος: Νικολάου (Αθηνών)

Διαγόρας-Λεβαδειακός
Διαιτητής: Αναστασόπουλος (Χαλκιδικής)
Βοηθοί: Σπυρόπουλος (Ανατ. Αττικής), Μποζατζίδης (Μακεδονίας)
4ος: Βουρνέλης (Μακεδονίας)

Χανιά-Ηρόδοτος
Διαιτητής: Μπαΐρακτάρης (Αθηνών)
Βοηθοί: Παγουρτζής (Πειραιώς), Δασκαλάκης (Ηρακλείου)
4ος: Κρασαγάκης (Ηρακλείου)

facebook follow

Πρωτοσέλιδα

ANALYSIS

ΣΤΑ... 11 ΒΗΜΑΤΑ

© 2022 Piazzasports.gr. All Rights Reserved.

Created by ONEHOST