Κύπελλο Ελλάδας: Ο Ευαγγέλου στο Ατρόμητος - Παναθηναϊκός

1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.euagelou

Κύπελλο Ελλάδας: Ο Αθηναίος Άγγελος Eυαγγέλου θα είναι ο διαιτητής του Ατρόμητος - Παναθηναϊκός που θα διεξαχθεί την Τετάρτη (27/10-19.00) στο Περιστέρι.

Παραμονές των αναμετρήσεων ανακοίνωσε η ΚΕΔ τους διαιτητές που θα σφυρίξουν τις αναμετρήσεις για τη 5η φάση στο Κύπελλο Ελλάδας. Ο Άγγελος Ευαγγέλου είναι η επιλογή του Μαρκ Κλάτενμπεργκ για το ζευγάρι Ατρόμητος - Παναθηναϊκός που θα διεξαχθεί την Τετάρτη στις 19.00 στο Περιστέρι.

Στο ΑΕΛ - ΠΑΣ Γιάννινα ορίστηκε ο Τάσος Παπαπέτρου, o Μανούχος στο Λεβαδειακός - Αστέρας Τρίπολης και ο Τζήλος στο Αχέρων Καναλακίου - ΟΦΗ.

Αναλυτικά οι ορισμοί:

Τρίτη 26/10

15.00 Αναγέννηση Καρδίτσας - Καλλιθέα
Διαιτητής: Μαλούτας (Ημαθίας)
Βοηθοί: Νατσιόπουλος (Μακεδονίας), Παραφέστας (Λάρισας)
4ος: Μελτζανίδης (Ημαθίας)
Παρατηρητής: Μαγιάννης (Αρτας)

15.00 Λεβαδειακός - Αστέρας Τρίπολης
Διαιτητής: Μανούχος (Αργολίδας)
Βοηθοί: Κόλλιας (Ηπείρου), Ψάρρης (Ζακύνθου)
4ος: Νικολάου (Αθηνών)
Παρατηρητής: Τεροβίτσας (Αιτ/νιας)

17.15 ΑΕΛ - ΠΑΣ Γιάννινα
Διαιτητής: Παπαπέτρου (Αθηνών)
Βοηθοί: Πετρόπουλος (Αρκαδίας), Σπυρόπουλος (Αν. Αττικής)
4ος: Καλατζής (Θεσσαλίας)
Παρατηρητής: Βλάχος (Γρεβενών)

Τετάρτη 27/10

14.00 Λευκίμμη - Αγιος Νικόλαος
Διαιτητής: Κατοίκος (Αθηνών)
Βοηθοί: Διαμαντής (Ηπείρου), Φραγκούλης (Πρέβεζας/Λευκάδας)
4ος: Μπαϊλης (Πρέβεζας/Λευκάδας)
Παρατηρητής: Κοφίτσας (Καρδίτσας)

15.00 Ξάνθη - Ιωνικός
Διαιτητής: Αγγελάκης (Μακεδονίας)
Βοηθοί: Τζιουβάρας (Κοζάνης), Τσακίρης (Δράμας)
4ος: Πουλικίδης (Δράμας)
Παρατηρητής: Μπίκας (Μακεδονίας)

15.00 Ηλιούπολη - Λαμία
Διαιτητής: Τσαγκαράκης (Χανίων)
Βοηθοί: Κωνστάντιος (Ευβοίας), Ζήρδας (Αθηνών)
4ος: Πουλόπουλος (Πειραιά)
Παρατηρητής: Μοιραδωράκης (Πειραιά)

17.15 Πανσερραϊκός - Βόλος
Διαιτητής: Κουκούλας (Λέσβου)
Βοηθοί: Αϊναλής (Μακεδονίας), Χατζηνάκος (Δράμας)
4ος: Τσιάρας (Καβάλας)
Παρατηρητής: Δάλλας (Ηπείρου)

19.00 Ατρόμητος - Παναθηναϊκός
Διαιτητής: Ευαγγέλου (Αθηνών)
Βοηθοί: Μπουξμπάουμ (Α. Αττικής), Τριαντάφυλλου (Αρκαδίας)
4ος: Ντάουλας (Δ. Αττικής)
Παρατηρητής: Κουκουλάκης (Ηρακλείου)

21.30 Παναχαϊκή - Παναιτωλικός
Διαιτητής: Βάτσιος (Δ. Αττικής)
Βοηθοί: Κωνσταντόπουλος (Κορινθίας), Τριανταφύλλου (Κορινθίας)
4ος: Ρηγόπουλος (Ηλείας)
Παρατηρητής: Φλώτσιος (Βοιωτίας)

Πέμπτη 28/10

15.00 Αχέρων Καναλακίου - ΟΦΗ
Διαιτητής: Τζήλος (Λάρισας)
Βοηθοί: Λιόντος (Ηπείρου), Καλαμπόκης (Αιτ/νιας)
4ος: Κατσικογιάννης (Ηπείρου)
Παρατηρητής: Αγαδάκος (Πειραιά)

17.15 Τρίκαλα - Νίκη Βόλου
Διαιτητής: Βρέσκας (Πιερίας)
Βοηθοί: Βογιατζής (Καρδίτσας), Τσολακίδης (Αθηνών)
4ος: Μπούμπας (Ηπείρου)
Παρατηρητής: Κούλιας (Κέρκυρας)

Τετάρτη 3/11

15.00 Κηφισιά - Απόλλων Σμύρνης
Διαιτητής: Ζαμπαλάς (Ηπείρου)
Βοηθοί: Γεωργακόπουλος (Πειραιά), Δημόπουλος (Δ. Αττικής)
4ος: Τσαμούρης (Πειραιά)
Παρατηρητής: Νικολακόπουλος (Αθηνών)

facebook follow

Πρωτοσέλιδα

ANALYSIS

ΣΤΑ... 11 ΒΗΜΑΤΑ

© 2021 Piazzasports.gr. All Rights Reserved.

Created by ONEHOST