1.1.aretopoulos

Η ΚΕΔ προχώρησε τη Δευτέρα (27/11) στους ορισμούς των διαιτητών της 3ης αγωνιστικής της β' φάσης του Κυπέλλου.

Αναλυτικά:

1ος ΟΜΙΛΟΣ
Τρίτη 28 Νοεμβρίου
ΟΦΗ - Απόλλων Σμύρνης (15:00, «Θ. Βαρδινογιάννης»)
Διαιτητής: Διαμαντόπουλος (Αρκαδίας)
Βοηθοί: Καρατζίκας, Απτόσογλου (Αθηνών)
4ος: Τσουκαλάς (Αθηνών)
Παρατηρητής: Κουρκουνας (Χανίων)

2ος ΟΜΙΛΟΣ
Τετάρτη 29 Νοεμβρίου
Αιγινιακός - ΠΑΟΚ (15:00, Καυτανζόγλειο Στάδιο)
Διαιτητής: Κοτσάνης (Δράμας)
Βοηθοί: Καρακώστας (Λάρισας), Κουβαλάκης (Δράμας)
4ος: Ρούσης (Θεσσαλίας)
Παρατηρητής: Ρόντσης (Καστοριάς)

Πέμπτη 30 Νοεμβρίου
Απόλλων Πόντου - Λεβαδειακός (17:15, Γήπεδο Καλαμαριάς)
Διαιτητής: Φωτιάς (Πέλλας)
Βοηθοί: Κωτούλας, Ζιγκερίδης (Κιλκίς)
4ος: Δραγούσης (Κιλκίς)
Παρατηρητής: Χαραλαμπίδης (Καβάλας)

3ος ΟΜΙΛΟΣ
Τρίτη 28 Νοεμβρίου
Απόλλων Λάρισας - Λαμία (17:15, Αλκαζάρ)
Διαιτητής: Βρέσκας (Ημαθίας)
Βοηθοί: Παρασίου, Γιαντσής (Ημαθίας)
4ος: Καρατέρπος (Κοζάνης)
Παρατηρητής: Κοφίτσας (Τρικάλων)

Πέμπτη 30 Νοεμβρίου
Καλλιθέα - ΑΕΚ (19:30, Δημ. Στάδιο Καλλιθέας)
Διαιτητής: Γκάμαρης (Αθηνών)
Βοηθοί: Σαμοΐλης (Αθηνών), Σίπκας (Σάμου)
4ος: Ζαραβίνος (Αθηνών)
Παρατηρητής: Μπερσής (Αρκαδίας)

4ος ΟΜΙΛΟΣ
Τρίτη 28 Νοεμβρίου
Σπάρτη - Ατρόμητος (15:00, Δημ. Στάδιο Σπάρτης)
Διαιτητής: Μακρυπόδης (Αχαΐας)
Βοηθοί: Μεσσήνης (Αχαΐας), Καραλής (Ηλείας)
4ος: Μαρκαντωνάτος (Ηλείας)
Παρατηρητής: Ντούλης (Κορινθίας)

Τετάρτη 29 Νοεμβρίου
Τρίκαλα - Κέρκυρα (17:15, Δημ. Στάδιο Τρικάλων)
Διαιτητής: Κουτσιαύτης (Άρτας)
Βοηθοί: Ποντίκης (Πρέβεζας), Πασχάλης (Ηπείρου)
4ος: Τάσης (Ηπείρου)
Παρατηρητής: Καρατζάς (Ευβοίας)

5ος ΟΜΙΛΟΣ
Κισσαμικός - Ολυμπιακός (17:15, Δημ. Περιβολίων)
Διαιτητής: Σωτηριάδης (Λασιθίου)
Βοηθοί: Πάγκαλος (Λασιθίου), Αϊναλής (Μακεδονίας)
4ος: Μπακογιάννης (Αθηνών)
Παρατηρητής: Μαστορίδης (Ηρακλείου)

6ος ΟΜΙΛΟΣ
Τρίτη 28 Νοεμβρίου
Πανσερραϊκός - Ξάνθη (17:15, Δημ. Σερρών)
Διαιτητής: Σέζος (Κιλκίς)
Βοηθοί: Χούσκογλου (Θράκης), Καραβασίλης (Καβάλας)
4ος: Μαλούτας (Ημαθίας)
Παρατηρητής: Μαυρόπουλος (Μακεδονίας)

Πέμπτη 30 Νοεμβρίου
Εργοτέλης - Παναιτωλικός (15:00, Παγκρήτιο Στάδιο)
Διαιτητής: Τσαμούρης (Πειραιά)
Βοηθοί: Καλφάκης, Σινιοράκης (Χανίων)
4ος: Γιαννουλάκης (Χανίων)
Παρατηρητής: Γιακουμής (Αθηνών)

7ος ΟΜΙΛΟΣ
Τρίτη 28 Νοεμβρίου
Άρης - ΠΑΣ Γιάννινα (19:30, «Κλ. Βικελίδης»)
Διαιτητής: Αρετόπουλος (Τρικάλων)
Βοηθοί: Διπλάρης (Καρδίτσας), Σάββας (Σερρών)
4ος: Τζουμαλάκης (Σερρών)
Παρατηρητής: Γκαϊτατζής (Δράμας)

Πέμπτη 30 Νοεμβρίου
Παναιγιάλειος - Πανιώνιος (17:15, Δημ. Στάδιο Αιγίου)
Διαιτητής: Μπαλατσούκας (Θεσπρωτίας)
Βοηθοί: Κωνσταντίνου, Φραγκούλης (Πρέβεζας)
4ος: Κολυτάς (Κέρκυρας)
Παρατηρητής: Πάνου (Αιτ/νιας)

8ος ΟΜΙΛΟΣ
Τετάρτη 29 Νοεμβρίου
Αν. Καρδίτσας - ΑΕΛ (19:30, Δημ. Στάδιο Καρδίτσας)
Διαιτητής: Γρατσάνης (Τρικάλων)
Βοηθοί: Νταλούκας (Τρικάλων), Τσιότσιος (Μακεδονίας)
4ος: Γκορτσίλας (Μακεδονίας)
Παρατηρητής: Λέφας (Πιερίας)

Παναχαϊκή - Παναθηναϊκός (19:30, Γήπεδο Παναχαϊκής)
Διαιτητής: Μπλάνας (Μεσσηνίας)
Βοηθοί: Πήττας (Ηλείας), Πυλαρινός (Ζακύνθου)
4ος: Αδαμόπουλος (Αν. Αττικής)
Παρατηρητής: Μαζαράκης (Κεφαλονιάς)


Αποτελέσματα αγώνων


powered by Agones.gr - Stoixima

Follow us on Facebook

Facebook Red Logo psd64227

Πρωτοσέλιδα

Banner

001 1

Επισκέπτες από 12/01/2017


Τελευταία Νέα