1.1.thumbnail 7

Αναλυτικά:

1ος όμιλος

Πέμπτη 26 Οκτωβρίου
ΟΦΗ - Πλατανιάς (17:15, «Θ. Βαρδινογιάννης»)
Διαιτητής: Νεοφυτιάδης (Κορινθίας)
Βοηθοί: Βλάσσης, Πάγκαλος (Λασιθίου)
4ος: Σωτηριάδης (Λασιθίου)
Παρατηρητής: Μητροφάνης (Αθηνών)

2ος όμιλος

Τρίτη 24 Οκτωβρίου
Λεβαδειακός - Αιγινιακός (17:15 Δημ. Λιβαδειάς)
Διαιτητής: Ζαραβίνος (Αθηνών)
Βοηθοί: Κορτέσης, Νιδριώτης (Αθηνών)
4ος: Μπακογιάννης (Αθηνών)
Παρατηρητής: Τομαράς (Αιτ/νιας)

Τετάρτη 25 Οκτωβρίου
Απόλλων Πόντου - ΠΑΟΚ (19:30, Γήπεδο Καλαμαριάς)
Διαιτητής: Κουμπαράκης (Θράκης)
Βοηθοί: Κούλα, Εμπλιούκ (Ξάνθης)
4ος: Τζουμαλάκης (Σερρών)
Παρατηρητής: Τικόζογλου (Μακεδονίας)

3ος όμιλος

Τρίτη 24 Οκτωβρίου
Λαμία - Καλλιθέα (19:30, ΔΑΚ Λαμίας)
Διαιτητής: Γρατσάνης (Τρικάλων)
Βοηθοί: Κουρέντας, Νταλούκας (Τρικάλων)
4ος: Ρούσης (Θεσσαλίας)
Παρατηρητής: Λιανός (Βοιωτίας)

Πέμπτη 26 Οκτωβρίου
Απόλλων Λάρισας - ΑΕΚ (19:30, Αλκαζάρ)
Διαιτητής: Φωτιάς (Πέλλας)
Βοηθοί: Δεμερτζής (Πέλλας), Χριστάκογλου (Χαλκιδικής)
4ος: Σιδηρόπουλος (Πέλλας)
Παρατηρητής: Καλύβας (Ευρυτανίας)

4ος όμιλος

Τρίτη 24 Οκτωβρίου
Κέρκυρα - Σπάρτη (15:00, ΕΑΚ Κέρκυρας)
Διαιτητής: Φωτιάδης (Καστοριάς)
Βοηθοί: Πασχάλης, Καραλής (Ηπείρου)
4ος: Τάσης (Ηπείρου)
Παρατηρητής: Αθανασίου (Θεσπρωτίας)

Πέμπτη 26 Οκτωβρίου
Τρίκαλα - Ατρόμητος (15:00, Δημ. Στάδιο Τρικάλων)
Διαιτητής: Λάμπρου (Εύβοιας)
Βοηθοί: Πριόνας (Εύβοιας), Παγούρας (Βοιωτίας)
4ος: Μιχαηλίδης (Βοιωτίας)
Παρατηρητής: Βαλιώτης (Λάρισας)

5ος όμιλος

Τετάρτη 25 Οκτωβρίου
Αχαρναϊκός - Ολυμπιακός (15:00, Δημ. Νεάπολης)
Διαιτητής: Γκάμαρης (Αθηνών)
Βοηθοί: Σαμοΐλης (Αθηνών), Πρέντζας (Δυτ. Αττικής)
4ος: Δημητρόπουλος (Δυτ. Αττικής)
Παρατηρητής: Πουγκακιώτης (Φθιώτιδας)

Πέμπτη 26 Οκτωβρίου
Αστέρας Τρίπολης - ΑΟΧ Κισσαμικός (15:00, «Θ. Κολοκοτρώνης)
Διαιτητής: Μανούχος (Αργολίδας)
Βοηθοί: Κωνσταντόπουλος, Παπανικολάου (Κορινθίας)
4ος: Κακριδής (Κορινθίας)
Παρατηρητής: Σπυράκης (Λακωνίας)

6ος όμιλος

Τετάρτη 25 Οκτωβρίου
Εργοτέλης - Ξάνθη (15:00, Παγκρήτιο)
Διαιτητής: Κυρίτσης (Δωδ/νήσου)
Βοηθοί: Σινιοράκης (Χανίων), Κοκμοτός (Ρεθύμνου)
4ος: Σταυρουλάκης (Ρεθύμνου)
Παρατηρητής: Δαγκλής (Μακεδονίας)

Παναιτωλικός - Πανσερραϊκός (17:15, Γήπεδο Παναιτωλικού)
Διαιτητής: Κορδολαίμης (Αν. Αττικής)
Βοηθοί: Ζησιμόπουλος (Πειραιά), Μεσσήνης (Αχαΐας)
4ος: Παπαδόπουλος (Αχαΐας)
Παρατηρητής: Φλωράκης (Φωκίδας)

7ος όμιλος

Τρίτη 24 Οκτωβρίου
ΠΑΣ Γιάννινα - Παναιγιάλειος (15:00, Εθν. Στάδιο «Οι Ζωσιμάδες)
Διαιτητής: Πουλημάς (Κέρκυρας)
Βοηθοί: Σκορδίλης (Κέρκυρας), Στεφούλης (Γρεβενών)
4ος: Τσετσίλας (Γρεβενών)
Παρατηρητής: Κρίκκης (Τρικάλων)

Τετάρτη 25 Οκτωβρίου
Άρης - Πανιώνιος (17:15, «Κλ. Βικελίδης»)
Διαιτητής: Καραντώνης (Ημαθίας)
Βοηθοί: Καραγκιζόπουλος (Ημαθίας), Δημητριάδης (Καστοριάς)
4ος: Κοτσάνης (Δράμας)
Παρατηρητής: Βέλλιος (Ξάνθης)

8ος όμιλος

Τρίτη 24 Οκτωβρίου
Αναγέννηση Καρδίτσας - Παναθηναϊκός (17:15 Δημ. Στάδιο Καρδίτσας)
Διαιτητής: Τζοβάρας (Φθιώτιδας)
Βοηθοί: Παπαδημητρίου, Καρακώστας (Λάρισας)
4ος: Καρατέρπος (Κοζάνης)
Παρατηρητής: Τάπραντζης (Αιτ/νιας)

Τετάρτη 25 Οκτωβρίου
ΑΕΛ - Παναχαϊκή (17:15, AEL FC Arena)
Διαιτητής: Σκουλάς (Θεσσαλίας)
Βοηθοί: Διπλάρης (Καρδίτσας), Βρούζος (Πιερίας)
4ος: Μαλούτας (Ημαθίας)
Παρατηρητής: Μαυρόπουλος (Μακεδονίας)


Αποτελέσματα αγώνων


powered by Agones.gr - Stoixima

Follow us on Facebook

Facebook Red Logo psd64227

Πρωτοσέλιδα

Banner

001 1

Επισκέπτες από 12/01/2017


Τελευταία Νέα