foukakis

Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές που θα σφυρίξουν στις αναμετρήσεις της 10ης αγωνιστικής του Νοτίου και του Βορείου ομίλου της Β' Εθνικής.
Ο Γιώργος Φουκάκης του συνδέσμου Ηρακλείου θα διευθύνει το κυριακάτικο (21/12, 1600) ντέρμπι κορυφής ανάμεσα στην πρωτοπόρο Λαμία και τον δεύτερο Ηρακλή στη Θεσσαλονίκη για το Βόρειο όμιλο, ενώ ο Άγγελος Ευαγγέλου από το σύνδεσμο Αθηνών θα είναι ο ρέφερι στον αγώνα Παναιγιάλειος – Παναχαϊκή, που θα διεξαχθεί τη Δευτέρα (22/12) στις 21:30 και αποτελεί το σπουδαιότερο ματς του Νοτίου ομίλου.

Αναλυτικά οι ορισμοί:

Νότιος όμιλος

Κυριακή 21/12

15.00: Ερμιονίδα – Καλλιθέα
Διαιτητής: Γιαννουλάκης (Χανίων)
Βοηθοί: Σπανός (Αχαΐας), Κωνστάντιος (Ευβοίας)
4ο: Φώτης (Ευβοίας)

18.00: ΑΕΚ – Ηρακλής Ψαχνών
Διαιτητής: Παναγιωτόπουλος (Αιτ/νίας)
Βοηθοί: Αναγνωστόπουλος (Αχαΐας), Κομκότος (Ρεθύμνου)
4ος: Νεοφυτιάδης (Κορινθίας)

Δευτέρα 22/12

14.15: Επισκοπή – Άλιμος
Διαιτητής: Τσαμούρης (Πειραιά)
Βοηθοί: Μπουξμπάουμ (Αν. Αττικής), Καλφάκης (Χανίων)
4ος: Ντοκάκης (Χανίων)

16.00: Χανιά – Αχαρναϊκός
Διαιτητής: Ρατσιάτος (Αργολίδας)
Βοηθοί: Κουρομιχελάκης (Πειραιά), Νικολακάκης (Ηρακλείου)
4ος: Μουρτζάκης (Ηρακλείου)

21.30: Παναιγιάλειος – Παναχαϊκή
Διαιτητής: Ευαγγέλλου (Αθηνών)
Βοηθοί: Κουντουρέλης (Αθηνών), Σερεμέτης (Μεσσηνίας)
4ος: Μπλάνας (Μεσσηνίας)

Βόρειος όμιλος

Κυριακή 21/12

15.00: Ζάκυνθος – Απόλλων 1926
Διαιτητής: Μήτση (Πειραιά)
Βοηθοί: Γκαβέρας (Αχαΐας), Νάρης (Αθηνών)
4ος: Σελίμος (Λακωνίας)

15.00: Αναγέννηση Καρδίτσας – Αγροτικός Αστέρας
Διαιτητής: Σωσώνης (Φθιώτιδας)
Βοηθοί: Παρασίου (Ημαθίας), Νιώτη (Τρικάλων)
4ος: Μαλούτας (Ημαθίας)

16.00: Ηρακλής – Λαμία
Διαιτητής: Φουκάκης (Ηρακλείου)
Βοηθοί: Νταλούκας (Τρικάλων), Κεντζιόπουλος (Καστοριάς)
4ος: Φωτιάδης (Καστοριάς)

Δευτέρα 22/12

15.00: Τύρναβος – Αιγινιακός
Διαιτητής: Τσακαλίδης (Χαλκιδικής)
Βοηθοί: Κωτούλας (Σερρών), Γούτας (Χαλκιδικής)
4ος: Φωτιάδης (Σερρών)

15.00: Πιερικός – Φωκικός
Διαιτητής: Τίκας (Καρδίτσας)
Βοηθοί: Τίκας Λ. (Θεσπρωτίας), Στόικος (Κέρκυρας)
4ος: Κατσικογιάννης (Ηπείρου)

15.00: Εθνικός Σερρών – ΑΕΛ
Διαιτητής: Συμεωνίδης (Πιερίας)
Βοηθοί: Χουσκόγλου (Θράκης), Χατζηνάκος (Δράμας)
4ος: Κοτσάνης (Δράμας)


Αποτελέσματα αγώνων


powered by Agones.gr - Stoixima

Follow us on Facebook

Facebook Red Logo psd64227

Πρωτοσέλιδα

Banner

001 1

Επισκέπτες από 12/01/2017


Τελευταία Νέα