rsz sfirixtra-diaithth

Ανακοινώθηκαν οι «σφυρίχτρες» των αναμετρήσεων της 9ης αγωνιστικής στο Νότιο και Βόρειο όμιλο της Β' Εθνικής, οι οποίες θα πραγματοποιηθούν το διήμερο Τετάρτη και Πέμπτη 17 και 18 Δεκεμβρίου.
Ο Ντοκάκης του συνδέσμου Χανίων θα είναι ο διαιτητής της αναμέτρησης ανάμεσα στον Αχαρναϊκό και στον Απόλλωνα Σμύρνης, ενώ ο Παπαγεωργίου του συνδέσμου Αθηνών ορίστηκε να διευθύνει το παιχνίδι της ΑΕΚ με τον Φωστήρα στο ΟΑΚΑ.
Παράλληλα, ο Φωτιάδης του συνδέσμου Καστοριάς θα σφυρίξει στο παιχνίδι του Αιγινιακού με τον Ολυμπιακό Βόλου (18/12, 15.00) και ο Καραντώνης του συνδέσμου Ημαθίας θα είναι ο άρχων της αναμέτρησης ανάμεσα στην ΑΕΛ και τον Φωκικό (18/12, 19.00).

Αναλυτικά:

Τετάρτη 17/12
15.00: Ηρακλής Ψαχνών – Χανιά
Διαιτητής: Αντωνίου (Αθηνών)
Βοηθοί: Δόσης, Νικολάδος (Αθηνών)
4ος: Κουλούδης (Λέσβου)

15.00: Αχαρναϊκός – Απόλλων Σμύρνης
Διαιτητής: Ντοκάκης (Χανίων)
Βοηθοί: Δημόπουλος, Πρέντζας (Δυτ. Αττικής)
4ος: Τσαμούρης (Πειραιά)

15.00: Πανηλειακός – Ερμιονίδα
Διαιτητής: Σωσώνης (Φθιώτιδας)
Βοηθοί: Σπανός (Αχαΐας), Σερεμέτης (Μεσσηνίας)
4ος: Σελίμος (Λακωνίας)

15.00: Καλλιθέα – Επισκοπή
Διαιτητής: Καρυοφύλλης (Πειραιά)
Βοηθοί: Μεσσήνης (Αχαΐας), Κολοσιώνης (Αιτ/νίας)
4ος: Κορδολαίμης (Ανατ. Αττικής)

18.00: ΑΕΚ – Φωστήρας
Διαιτητής: Παπαγεωργίου (Αθηνών)
Βοηθοί: Σαμοΐλης (Αθηνών), Πατσιόπουλος (Δωδεκανήσου)
4ος: Πουλημάς (Κέρκυρας)

Πέμπτη 18/12
17.00: Άλιμος – Παναχαϊκή
Διαιτητής: Νεοφυτιάδης (Κορινθίας)
Βοηθοί: Μπετσόγλου (Κορινθίας), Κασσαβέτης (Αιτ/νίας)
4ος: Σταθόπουλος (Δυτ. Αττικής)

Βόρειος όμιλος


Τετάρτη 17/12
15.00: Λαμία – Τύρναβος
Διαιτητής: Μουρτζάκης (Ηρακλείου)
Βοηθοί: Ζησιμόπουλος (Πειραιά), Τζαφόλιας (Ανατ. Αττικής)
4ος: Σμεωνίδης (Πιερίας)


15.00: Απόλλων Καλαμαριάς – Αναγέννηση Καρδίτσας
Διαιτητής: Τζήλος (Λάρισας)
Βοηθοί: Αναστασίου (Λάρισας), Σάββας (Σερρών)
4ος: Κοτσάνης (Δράμας)

15.00: Αγροτικός Αστέρας – Εθνικός Σερρών
Διαιτητής: Κιοτζένης (Ξάνθης)
Βοηθοί: Εμπλιούκ, Χατζημωϋσιάδης (Ξάνθης)
4ος: Σημαιάκης (Χαλκιδικής)

16.00: Ηρακλής – Ζάκυνθος
Διαιτητής: Κατσικογιάννης (Ηπείρου)
Βοηθοί: Γεωργάκης (Ηπείρου), Κωνσταντίνου (Πρέβεζας)
4ος: Σκουλάς (Θεσσαλίας)

Πέμπτη 18/12
15.00: Αιγινιακός – Ολυμπιακός Βόλου
Διαιτητής: Φωτιάδης (Καστοριάς)
Βοηθοί: Παπαδόπουλος, Νικολαΐδης (Μακεδονίας)
4ος: Αγγελάκης (Μακεδονίας)

19.00 ΑΕΛ – Φωκικός
Διαιτητής: Καραντώνης (Ημαθίας)
Βοηθοί: Δόσκορης, Δουδούμης (Φθιώτιδας)
4ος: Τσακαλίδης (Χαλκιδικής)


Αποτελέσματα αγώνων


powered by Agones.gr - Stoixima

Follow us on Facebook

Facebook Red Logo psd64227

Πρωτοσέλιδα

Banner

001 1

Επισκέπτες από 12/01/2017


Τελευταία Νέα